Live center
23.03.2019 15:00   o 3mes10d23h18m7s
24.03.2019 10:30   o 3mes11d18h48m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
30.03.2019 10:30   o 3mes17d18h48m7s
30.03.2019 10:30   o 3mes17d18h48m7s
30.03.2019 10:30   o 3mes17d18h48m7s
30.03.2019 10:30   o 3mes17d18h48m7s
30.03.2019 10:30   o 3mes17d18h48m7s
31.03.2019 10:30   o 3mes18d18h48m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
23.03.2019 15:00   o 3mes10d23h18m7s
24.03.2019 10:30   o 3mes11d18h48m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
24.03.2019 15:00   o 3mes11d23h18m7s
31.03.2019 10:30   o 3mes18d18h48m7s
30.03.2019 10:30   o 3mes17d18h48m7s
30.03.2019 10:30   o 3mes17d18h48m7s
30.03.2019 10:30   o 3mes17d18h48m7s
30.03.2019 10:30   o 3mes17d18h48m7s
30.03.2019 10:30   o 3mes17d18h48m7s
Súťaže
I. Trieda (Muži)
I. trieda, 13. kolo
28.10.2018 11:00
1 : 0
28.10.2018 11:00    Ukončený
28.10.2018 14:00
: 8
28.10.2018 14:00    Ukončený
28.10.2018 14:00
6 : 1
28.10.2018 14:00    Ukončený
28.10.2018 14:00    Ukončený
28.10.2018 14:00
: 5
28.10.2018 14:00    Ukončený
28.10.2018 14:00
4 : 1
28.10.2018 14:00    Ukončený
28.10.2018 14:00    Ukončený
II.trieda skupina A (Muži)
II. trieda skupina A, 13. kolo
27.10.2018 14:00
: 1
27.10.2018 14:00    Ukončený
28.10.2018 10:35
4 : 2
28.10.2018 10:35    Ukončený

28.10.2018 14:00
: 0
28.10.2018 14:00    
0
28.10.2018 14:00
10 : 0
28.10.2018 14:00    Ukončený
28.10.2018 14:00
5 : 0
28.10.2018 14:00    Ukončený
28.10.2018 14:05    Ukončený
28.10.2018 14:10    Ukončený
II.trieda skupina B (Muži)
II. trieda skupina B, 11. kolo
13.10.2018 10:10
: 2
13.10.2018 10:10    Ukončený
14.10.2018 14:30    Ukončený
14.10.2018 14:30    Ukončený
14.10.2018 14:30
2 : 1
14.10.2018 14:30    Ukončený
I.trieda SŽ U15U15 (Muži)
I. trieda SŽ U15, 7. kolo
20.10.2018 11:00
11 : 0
20.10.2018 11:00    Ukončený
21.10.2018 10:30    Ukončený
21.10.2018 10:40    Ukončený
I.trieda MŽ U13U13 (Muži)
I. trieda MŽ U13 - B skupina, 8. kolo

27.10.2018 10:30
: 0
27.10.2018 10:30    
0
27.10.2018 10:30
: 3
27.10.2018 10:30    Ukončený
27.10.2018 10:30
3 : 2
27.10.2018 10:30    Ukončený
I.trieda MŽ U13U13 (Muži)
I. trieda MŽ U13 - A skupina, 8. kolo
27.10.2018 10:30
7 : 1
27.10.2018 10:30    Ukončený
27.10.2018 10:30
: 5
27.10.2018 10:30    Ukončený
Prípravky - U11 - ObFZ BBU11 (Muži)
Prípravky - U11 - ObFZ BB - D -skupina, 20. kolo
14.09.2018 13:30    Ukončený
14.09.2018 14:00    Ukončený

20.10.2018 13:30
: 0
20.10.2018 13:30    
0
Prípravky - U11 - ObFZ BBU11 (Muži)
Prípravky - U11 - ObFZ BB - C -skupina, 12. kolo
20.10.2018 12:30    Ukončený
20.10.2018 13:00
4 : 1
20.10.2018 13:00    Ukončený
Prípravky - U11 - ObFZ BBU11 (Muži)
Prípravky - U11 - ObFZ BB - B skupina, 12. kolo
20.10.2018 12:30    Ukončený
20.10.2018 13:00
: 1
20.10.2018 13:00    Ukončený
Prípravky - U11 - ObFZ BBU11 (Muži)
Prípravky - U11 - ObFZ BB - A -skupina, 12. kolo
Komisie
Regionálne správy
Správy