10.01.2020, Tomáš Tůma

Úradná správa č. 22

10.01.2020, Tomáš Tůma
image

Športovo-technická komisia – predseda Peter Mazúch

Zimný halový turnaj dospelých o „Pohár predsedu ObFZ Banská Bystrica“.Do tohtoročného turnaja sa prihlásil rekordný počet účastníkov – 20 futbalových klubov. ŠTK na základe toho vytvorila štyri päťčlenné skupiny, v ktorých jednotlivé mužstvá odohrajú stretnutia každého s každým a najlepšie dve umiestnené družstvá z každej skupiny postúpia do finálového turnaja, ktorý sa odohrá v nedeľu 19. januára 2020 v mestskej športovej hale v Brezne – Mazorníku.Rozdelenie mužstiev do skupín:

A – skupina: FK Rakytovce B, Tatran Harmanec, Mladosť Lučatín, Baník Ľubietová a Iskra Horné Pršany (odohrajú svoje zápasy v sobotu 11.1.2020 v telocvični na Magurskej).

B – skupina: OFK Slovenská Ľupča A, ŠK Zornička Riečka, Slovan Tajov, Družstevník Strelníky a Slovan Malachov (odohrajú svoje stretnutia v nedeľu 12.1.2020 v telocvični na Magurskej).

C – skupina: OFK Slovan Valaská, Slovan Beňuš, Tatran Čierny Balog, Sokol Braväcovo a TJ Slovan Pohronská Polhora (odohrajú svoje zápasy v sobotu 18.1.2020 od 9,00 hodiny v športovej hale v Brezne).

D – skupina: FK 1928 Jasenie, ŠK OPL Poniky, OFK Slovenská Ľupča B, Sokol Nemecká a ŠK Hronec (odohrajú svoje  zápasy v sobotu 18.1.2020 od 13,00 hodiny v športovej hale v Brezne). 

Rozpis stretnutí mužstiev skupiny A:

11,00 Rakytovce B – Harmanec; 11,22 Lučatín – Ľubietová; 11,44 Horné Pršany – Lučatín; 12,06 Ľubietová – Rakytovce B; 12,28 Harmanec – Ľubietová; 12,50 Rakytovce B – Horné Pršany; 13,12 Lučatín – Rakytovce B; 13,34 Horné Pršany – Harmanec; 13,56 Ľubietová – Horné Pršany; 14,18 Harmanec – Lučatín.

Rozpis stretnutí mužstiev skupiny B:

11,00 Slovenská Ľupča A – Riečka; 11,22 Tajov – Strelníky; 11,44 Malachov – Tajov; 12,06 Strelníky – Slovenská Ľupča A; 12,28 Riečka – Strelníky; 12,50 Slovenská Ľupča A – Malachov; 13,12 Tajov – Slovenská Ľupča A; 13,34 Malachov – Riečka; 13,56 Strelníky – Malachov; 14,18 Riečka – Tajov.Rozpis stretnutí skupiny C a D bude uverejnený v budúcej úradnej správe.

Komisia mládeže – predseda Zdenko Urva

Termíny a miesta konania mládežníckych turnajov sú:

Starší žiaci: 16. február 2020 – telocvičňa Nemecká,

mladší žiaci: 9. február 2020 – telocvičňa Nemecká + športová hala v Slovenkej Ľupči,

prípravky: 26. január 2020 – telocvičňa Nemecká  (dva turnaje),

dorast:  8. marca 2020 Banská Bystrica (miesto konania ešte nie je určené).

Prihlásení účastníci:

Dorast: Badín, Ľubietová, Jasenie, Brusno.

Starší žiaci: Braväcovo, Badín, Ľubietová, Bacúch, Selce, Brusno, Jasenie.

Mladší žiaci: Podkonice, Slovenská Ľupča, Jakub, Braväcovo, Badín, Ľubietová, Selce, Brusno, Valaská, Jasenie.

Prípravky: Polomka, Podkonice, Slovenská Ľupča, Jakub, Braväcovo, Badín, Ľubietová, Selce, Brusno, Partizán Čierny Balog, Valaská, Jasenie, Poniky, Nemecká.

Prečítané: 83x